GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Penselvas 6558063

nr 655 8063

Penselvas

1800-tal, Kina, höjd: 25

Kondition: nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 september 2010
kl 17:43:12